Bitcoin davėjas


Naktį paskolos gauti jau nebeįmanoma BNS Siekiant apsaugoti vartotojus, ypač tuos, kurie piktnaudžiauja sudarydami vartojimo kredito sutartis, įtvirtintos nuostatos, draudžiančios vadinamuosius naktinius kreditus.

bitcoin japonijos mainai

Nutarta drausti išmokėti vartojimo kredito lėšas nuo 22 iki 7 valandos. Vartojimo kredito sutartis negalės būti sudaroma su jaunesniu kaip 18 metų asmeniu.

1000 eur į btc

Įstatyme parlamentas įtvirtino dviejų kalendorinių dienų apsisprendimo laikotarpį, per bitcoin davėjas vartojimo kredito gavėjas, nenurodydamas priežasties, galės atsisakyti vartojimo kredito sutarties ir grąžinti vartojimo kredito davėjui arba paskolos davėjui jam išmokėtą vartojimo kredito sumą be jokių palūkanų, mokesčių ar kompensacijų.

Apsisprendimo laikotarpis prasidės nuo vartojimo kredito išmokėjimo dienos. Prieš vartojimo kredito sutarties sudarymą vartojimo kredito davėjas, vadovaudamasis atsakingojo skolinimo principu, privalės įvertinti vartojimo kredito gavėjo kreditingumą, remdamasis pakankama informacija, gauta iš vartojimo kredito gavėjo, ir atlikęs patikrinimą kreditingumui vertinti naudojamuose registruose ir informacinėse sistemose arba pagrįsdamas vartojimo kredito gavėjo pateiktą informaciją kitais įrodymais.

bitcoin bookmaker

Įstatymo pakeitimais taip pat sugriežtinta bitcoin davėjas kredito sutarčių reklamos kontrolė. Pagal naujas nuostatas draudžiama skleisti vartojimo kredito reklamą renginiuose ir jų reklamoje, skirtuose asmenims, jaunesniems kaip 18 metų, taip pat ugdymo įstaigose, kuriose ugdomi jaunesni kaip 18 metų asmenys.

Visa informacija apie vartojimo kredito davėjo ar vartojimo kredito tarpininko veiklą ir siūlomas paslaugas privalės būti teisinga, aiški ir neklaidinanti.

bitcoin vertė trump

Pernai lapkričio 5 d.