Bitcoin andreas, Andreas Antonopoulos ir bitcoin


bitcoin andreas

Versti aprašą atgal į anglų Jungtinės Valstijos. Vertėjas If you like to educate yourself on Bitcoin and Cryptocurrencies while doing your workout or other activities, TheInternetOfMoney App is for you!

This App streams speeches performed by Andreas Antonopoulos so you can listen to them while doing other activities.

Jis nėra padengtas jokia kita valiuta, brangiaisiais metalais ar kitomis vertybėmis, jo kursą formuoja pasiūla ir paklausa. Pervedimai įvykdomi greitai, o mokesčiai yra nedideli arba jų iš viso nėra.

Internet connections is required. This is a small size app and does only bitcoin andreas hosted audio files, it will not take up a lot of space on your phone.

bitcoin andreas

This App is supported by App in order to pay for development, hosting and maintanance. Most speeches are also viewable on youtube as Andreas provides these as open source.

Andreas Antonopoulos ir bitcoin

Ši programa upelių kalbas Andreas Antonopoulos atlieka, todėl jūs galite klausytis jų, o daro kita veikla. Interneto jungtys nereikia.

bitcoin andreas

Tai nedidelis dydis programa ir tai tik transliuoti Patalpinta garso failus, tai neužims daug vietos jūsų telefone. Ši programa yra palaikoma App siekiant mokėti už kūrimas, talpinimas ir priežiūra. Dauguma kalbos taip pat yra matomas youtube kaip Andreas suteikia šias kaip atviro kodo.